Dermatolog Poznań - gabinety lekarskie

Pacjenci, którzy poszukują profesjonalnej pomocy z zakresu dermatologii powinni zapoznać się z ofertą prywatnego Centrum Medycznego Stanley w Poznaniu. Pracują tu doświadczeni dermatolodzy, którzy specjalizują się zarówno w leczeniu skóry, włosów i paznokci, jak i pomagają w doborze odpowiedniej pielęgnacji.

W trosce o zdrową skórę 

Dermatologia to jeden z ważniejszych działów medycyny, ponieważ skóra to największy organ ciała człowieka. Jej powierzchnia u dorosłej osoby wynosi wynosi od 1,5 do 2m2. Ludzka skóra pełni wiele ważnych funkcji: zapewnia ochronę narządom wewnętrznym przez czynnikami zewnętrznymi, bierze udział w gospodarce wodno - elektrolitowej oraz termoregulacji. Aktualne zanieczyszczenie środowiska, niekorzystny wpływ promieni UVA i UVB oraz urazy mechaniczne mogą powodować choroby skóry, włosów i paznokci. Z tego względu bardzo ważne jest, aby regularnie korzystać z konsultacji u dobrego dermatologa. W Centrum Medycznym Stanley przyjmuje dermatolog ogólny i dziecięcy. W ostatnim czasie coraz większą popularnością w środowisku cieszy się dermatologia estetyczna, a także dermatochirurgia.

Dlaczego warto regularnie odwiedzać dermatologa?

Dermatolodzy z poradni dermatologicznej Stanley, za pomocą dermatoskopu, są w stanie sprawdzić znamiona pojawiające się na skórze. Badanie dermatoskopem jest całkowicie nieinwazyjne, bezbolesne oraz bezpiecznie w każdym wieku. Zaleca się, aby raz w roku skorzystać z konsultacji dermatologicznej, podczas której specjalista zbada nasze znamiona. Konsultację taką najlepiej jest wykonywać po sezonie letnim, w czasie którego jesteśmy narażeni na duże działanie szkodliwych promieni UVA i UVB. Mogą one wpływać na pojawienie się groźnych chorób skórnych takich jak nowotwory. Pamiętajmy, że im wcześniej zdiagnozujemy nowotwór skóry tym leczenie będzie szybsze, tańsze i skuteczniejsze. Poradnia dermatologiczna Stanley znajduje się w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r.

Oferta poradni dermatologicznej

Pomoc dermatologiczna dostępna w ramach poradni obejmuje:

 • konsultacje dermatologiczne
 • skuteczne kuracje m.in. łuszczycy, trądziku pospolitego, trądziku różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, chorób alergicznych skóry, grzybic, chorób bakteryjnych i wirusowych, nadmiernego wypadania włosów, łupieżu
 • leczenie chorób dziecięcych tj. pieluszkowe zapalenie skóry, ciemieniucha, AZS, wyprysk dziecięcy, mięczak zakaźny, pokrzywki, alergie skórne, brodawki wirusowe.


Centrum Medyczne Stanley jest czynne:
od poniedziałku do piątku - 8:00 do 20:00
w soboty - 09:00 do 13:00.

Zadzwoń do nas +48 61 649 05 55

lub

Umów się na wizytę

Partnerzy

 • Stanley-Med Sklep Medyczny
 • Allianz
 • Pzu
 • Mondial Assistance
 • RemediuM Sylwia Piotrowska
 • Klub Kobiet Przedsiębiorczych
 • Karta rodziny dużej
 • Miejsce przyjazne seniorom