Wizyty domowe Poznań

Centrum Medyczne Stanley umożliwia umówienie wizyty domowej lekarza w Poznaniu. To komfortowe rozwiązanie, z którego może skorzystać każdy. W trosce o zadowolenie naszych klientów współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, którzy oferują pacjentom opiekę medyczną na najwyższym możliwym poziomie. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia lekarskiej wizyty domowej w Poznaniu.

Lekarz z dojazdem do domu Poznań

Jeśli stan zdrowia - Twój bądź Twoich bliskich, lub jakikolwiek inny powód, nie pozwala na odwiedzenie gabinetu lekarskiego, skorzystaj z wizyty lekarza w domu. Nasze Centrum Medyczne w Poznaniu oferuje pacjentom nie tylko dostęp do gabinetów lekarzy specjalistów, ale także możliwość wygodnego umówienia wizyty domowej, w dogodnym dla Ciebie terminie. Z tego rodzaju konsultacji lekarskiej mogą skorzystać osoby dorosłe. Usługa jest szczególnie wygodna dla pacjentów w podeszłym wieku, a także chorych leżących, którzy nie mają możliwości samodzielnie odwiedzić lekarza.

Prywatne wizyty domowe Poznań

Gdy masz problemy zdrowotne i potrzebujesz pomocy nie wahaj się skorzystać z fachowej opieki medycznej. W ramach wizyt domowych pacjenci z Poznania mogą skorzystać z pomocy lekarzy specjalistów takich jak kardiolog.

Współpracujemy z specjalistami o wysokim poziomie empatii, rozumiejącymi szczególne potrzeby pacjentów. Dlatego każda domowa wizyta lekarska w Poznaniu umówiona przez nasze Centrum jest usługą na najwyższym poziomie. Nasi prestiżowi specjaliści mogą przeprowadzić między innymi badanie echa serca.

Dogodny termin i atrakcyjna cena

Umówienie wizyty domowej lekarza w Poznaniu przez nasze Centrum jest niezwykle proste. Specjalista przybędzie pod wskazany adres w dogodnym dla pacjenta terminie. Postaw na najlepsze rozwiązanie, wybierz wygodę - umów wizytę w zaciszu swojego domu.
Lekarskie wizyty domowe Poznań oferowane przez specjalistów z naszego Centrum wyróżniają się atrakcyjnym cennikiem. To świetne rozwiązanie dla pacjentów w każdym wieku. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia wizyty już dziś.


Centrum Medyczne Stanley jest czynne:
od poniedziałku do piątku - 8:00 do 20:00
w soboty - 09:00 do 13:00.

Partnerzy

  • Stanley-Med Sklep Medyczny
  • Allianz
  • Pzu
  • Mondial Assistance
  • Klub Kobiet Przedsiębiorczych
  • Karta rodziny dużej
  • Miejsce przyjazne seniorom
  • Warta Poznań
  • Pzu