Centrum Medyczne Stanley Poznań

Stanley jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku medycznym od 1990 roku. Po 22 latach działania w dziedzinie ortopedii i rehabilitacji postanowiliśmy poszerzyć swoją działalność o nowoczesne Centrum Medyczne zapewniające profesjonalną opiekę medyczną w zakresie ortopedii, neurologii, kardiologii, endokrynologii, neurochirurgii, chirurgii, chirurgii naczyniowej, reumatologii, radiologii, interny, psychologii, rehabilitacji. Jako pierwsi w Wielkopolsce zapewniamy kompleksową diagnostykę oraz leczenie stóp.

Naszą wizytówką jest indywidualne podejście do każdego pacjenta

Centrum medyczne Stanley oferuje:

Budynek bez barier architektonicznych jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, wewnątrz budynku znajduje się winda.

 

Opinie pacjentów

Agnieszka S.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Od recepcji po wizytę u ortopedy wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Co najważniejsze mój Achilles otrzymał szybkie badanie i odpowiednie leki. Polecam.

sleepingMadzi

Jestem zachwycona podejściem dr Jacka Zielke do pacjenta. Wcześniej byłam u 2 ortopedów w innych placówkach i zostałam odesłana bez zaleceń, nawet nie przeprowadzono badań.

Dr Zielke dołączył do grona moich ulubionych lekarzy. Bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad i widać, że chce pomóc pacjentowi. Od razu zostałam skierowana do rehabilitantki- również przemiłej osóbki.  Wykonano mi komputerowe badanie stop i zalecono wykonanie odpowiednich wkładek. Pierwszy raz widzę światełko w tunelu. Mam nadzieję, że dzięki tym wszystkim zaleceniom w końcu będę mogła lepiej chodzić i bez bólu. Bardzo dziękuję za fachowe podejście. Tak, jak mnie polecono Pana doktora, tak  ja dalej będę polecać. Taki lekarz to skarb !!! 

Jolanta M.

Życzliwe i ludzkie podejście do pacjenta. Pani Karolina z recepcji wyjątkowa, serdeczna i profesjonalna. Polecam i życzę wielu sukcesów.

Alicja Es

Korzystałam z usług fizjoterapeutów wielokrotnie. Jest to miejsce, gdzie pacjent czuje się dobrze zaoopiekowany. Panie na rejestracji bardzo miłe i pomocne. Polecam wszystkim osobom z problemami ortopedycznymi, ponieważ jest to kompleksowa pomoc i wysoka jakość usług.

Patrycja W.

W Centrum Stanley miałam wykonane badanie stóp oraz wkładki. Mogę szczerze polecić to miejsce. Badanie wykonane bardzo dokładnie, Pani podczas niego mi wszystko wyjaśniła i powiedziała skąd mogą wynikać problemy ze stopą. Dużym plusem było wykonanie wkładek przez Pana Jakuba od razu po wizycie. Opinie wystawiam po 2 miesiącach od kiedy noszę wkładki, ból wyraźnie się zmniejszył i po raz pierwszy od roku zaczynam myśleć o bieganiu. Dziękuję za pomoc! 

Tomasz P.

Pełen profesjonalizm. Robiliśmy tutaj wkładki korygujące do butów dla 3 letniego dziecka. Świetne podejście do dzieci. Polecam. 

Monika O.

Ostatnio z moim bratem odwiedziliśmy punkt, jesteśmy bardzo zadowoleni za poradę oraz za obsługę na najwyższym poziomie :) Polecam :)


Bogumiła Ś.

Wizytę w Centrum oceniam bardzo pozytywnie, panie na rejestracji bardzo pomocne i miłe, wizyta odbyła się planowo, a doktor Kardiolog był rzeczowy z ogromną wiedzą. POLECAM 

Żaneta K.

Bardzo przyjazne miejsce i profesjonalna obsługa. Byłam w różnych placówkach, ale tu naprawdę trafiłam na świetnych specjalistów i super podejście do pacjenta, a jak wiadomo zdrowie jest najważniejsze. Miejsce godne polecenia.

Partnerzy

  • Stanley-Med Sklep Medyczny
  • Allianz
  • Pzu
  • Mondial Assistance
  • Klub Kobiet Przedsiębiorczych
  • Karta rodziny dużej
  • Miejsce przyjazne seniorom
  • Warta Poznań
  • Pzu